Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  

FRAGILE

FRAGILE
Čas: 28. 04. 2018, 18:00 hod.
Miesto: Veľká dvorana KDAH v Ružomberku
Vstupné: 16,00€
Pozývame vás na koncert vokálnej skupiny Fragile.

!!! Zmena termínu konania koncertu. !!!

Oznamujeme vám že koncert vokálnej skupiny Fragile je zo zdravotných dôvodov viacerých členov skupiny preložený na náhradný termín.

Nový termín je sobota 28. apríla 2018 o 18:00 hod. Miesto koncertu ostáva nezmenené.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vstupenky vrátiť od pondelka 23. Apríla 2018 do stredy 25. Apríla 2018 výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.


Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou.

Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina Fragile interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.
ONLINE PREDAJ TU
55ms