Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  

RICHARD MÜLLER A ADELA VINCZEOVÁ: ONA A ON TOUR

RICHARD MÜLLER A ADELA VINCZEOVÁ: ONA A ON T ...
Čas: 23. 05. 2018, 18:00 hod.
Miesto: Veľká dvorana KDAH v Ružomberku
Vstupné: 27,00€ / 26,00€ / 25,00€ / 22,00€
!!! PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PRIDANÉ LÍSTKY NA STÁTIE NA BALKÓN V CENE 22€ !!!

Po úspešnom jesennom turné pridávajú ONA a ON ďalšie koncerty.


Nezmeškajte dve nezameniteľné osobnosti na jednej scéne. Skvelá hudba, prežité texty, jedinečná interpretácia aj nové skladby z albumu 55. To všetko podčiarkne intímna spoveď, bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Richard Müller bude divákom bližšie ako kedykoľvek predtým. Nenechajte si ujsť koncert, na ktorom sa vďaka Adele dozviete viac ako kedykoľvek predtým.

Nadšenie, radosť a standing ovation! Vlaňajšie spoločné turné Richarda Müllera a Adely Vinczeovej dopadlo nad očakávania. Dve výnimočné osobnosti vypredali sály v Česku aj na Slovensku a ich „Ona a On Tour" si užívali nielen diváci, ale aj obe hlavné hviezdy. Richard Müller bol milo prekvapený spontánnosťou Adely a tým, že na každom koncerte dokáže vymyslieť iné, niekedy vážne, inokedy vtipné, otázky. Najlepšej slovenskej moderátorke sa podarilo predstaviť hudobnú legendu v novom, netradičnom svetle. Pre veľký úspech sa obaja rozhodli potešiť fanúšikov a s projektom pokračujú aj tento rok. Zastavia sa aj v Ružomberku.

„Ona a On Tour" Adely Vinczeovej a Richarda Müllera malo vlani úspech! Spojiť talkshow s krásnym koncertom bol výborný nápad, ktorý ocenili diváci v Česku aj na Slovensku. V rámci jedného večera sa ľudia smiali aj dojímali a každé jedno vystúpenie obľúbenej dvojice ocenili obrovským aplauzom.

„Čakal som od toho veľa, veď ide o Adelu Vinczeovú, no i tak som bol prekvapený. Bolo to ešte lepšie ako som čakal. Každý koncert mi kládla iné otázky. My sme sa na toto turné nejako zvlášť spolu nepripravovali. Nechal som jej úplnú slobodu v tom, čo sa ma bude pýtať. A bolo to fantastické. Jej otázky boli chvíľami insitné a chvíľami vážne. Podľa reakcií publika a podľa toho, čo nám ľudia písali na sociálnych sieťach, sa im to páčilo. Ja osobne som bol nadšený a už sa veľmi teším na ďalšie koncerty," vraví Richard Müller.

Turné teda bude pokračovať aj tento rok. Jeho hudobná časť sa nemení – Richard zaspieva novinky z albumu 55 a potom aj najväčšie hity svojej kariéry. Rozhovory Adely s Richardom však budú celkom iné ako čokoľvek, čo doteraz zaznelo.

„Vlani som sa toho najskôr veľmi bála, pretože robiť rozhovor s jedným človekom 32-krát tak, aby to nebolo rovnaké a aby tam prúdila energia, to som nikdy neskúšala. Myslím si, že sa to ani nedá urobiť s hocikým. S Richardom to ale ide, pretože jemu dáš zrazu tému nákup v potravinách, alebo cesta vlakom, prípadne čo si dostal pod stromček, a zrazu sa to rozvetví, je to veľmi vtipné a šťavnaté. Bolo to super, ale je pravda, že ideme do druhej časti a nemôžeme to podceniť. Musíme to niečím ozvláštniť, pretože možno prídu ľudia znova na to isté. Takže máme v pláne tomu trošku pridať na nejakých nových momentoch," prezradila Adela Viczeová.

Richard Müller a Adela Vinczeová v rámci jarnej časti turné pôjdu opäť do Česka aj na Slovensko.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Podujatie je súčasťou Dní mesta Ružomberok 2018.
429ms