Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  

SLOVENSKO - ISLAND

SLOVENSKO - ISLAND
Čas: 15. 11. 2017, 18:00 hod.
Miesto: Športová hala Koniareň v Ružomberku
Vstupné: 3,00€ (dospelí), 2,00€ (zľavnené: mládež do 15 rokov vrátane, darcovia krvi - diamantová, zlatá a strieborná plaketa, držitelia preukazu ZŤP)
Slovenská basketbalová asociácia a Mestský basketbalový klub Ružomberok pozývajú verejnosť na kvalifikačný zápas o postup na Majstrovstvá Európy 2019 v basketbale žien medzi reprezentáciami Slovenska a Islandu.

Po piatich rokoch majú športoví fanúšikovia z Ružomberka a širokého okolia možnosť vidieť v akcii reprezentáciu Slovenska v basketbale žien v našej športovej hale Koniareň. Zápas bude mať pre Ružomberok špecifický náboj, keďže najviac hráčok v nominácii trénera Petra Kováčika je práve z domáceho klubu MBK – Janoščíková, Mištinová, Bartánusová, Kováčiková.

Reprezentácia Slovenska si za svoj prípravný kemp na dvojzápas proti Bosne a Hercegovine (Sarajevo, 11.11.) a Islandu (Ružomberok, 15.11.) vybrala Ružomberok. Od 6. novembra sa budú zverenky Petra Kováčika pripravovať v našom meste.

Príďte podporiť basketbalistky Slovenska v kvalifikačnom súboji proti Islandu. Očakáva sa vysoká návšteva a vďaka fanklubu Concordia 1906, ktorý bude tentokrát hnať dopredu Slovensko, aj vynikajúca a búrlivá atmosféra.

Viac informácií: www.mbkruzomberok.sk

Udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/events/144678179504422/

Vstupenky si môžete v predpredaji zakúpiť do utorka 14.11.2017 v Informačnom centre Ružomberok a na sekretariáte MBK Ružomberok (ŠH Koniareň, Poľná ulica).59ms