Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  

ANIMOVANÝ FILM LEGO®: BATMAN VO FILME V KINE KULTÚRA

Kino Kultúra v Ružomberku vás pozýva na animovaný film Lego: Batman vo filme (The Lego Batman Movie).

Časy premietania, verzia a vstupné:
3D projekcia/6,00€: Piatok 10.2. o 15:30 hod., Nedeľa 19.2. o 16:00 hod.
2D projekcia/4,00€:
Sobota 11.2. o 15:30 hod. a nedeľa 12.2. o 14:30 hod., Sobota 18.2. o 15:00 hod., Nedeľa 26.2. o 17:00 hod., Nedeľa 12.3. o 14:45 hod., Sobota 25.3. o 15:00 hod.
3D projekcia/5,00€: Pondelok 13.2. o 17:00 hod.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU

Vždy buď sám sebou... Ibaže by si bol Batmanom.

Oslava na počesť gothamského Muža roka Bruca Waynea sa v okamihu zmení na chaos, keď na scénu vtrhne Joker bok po boku s partiou ničomníkov, ako sú Riddler, Catwoman či Two-Face. Temný rytier sa dáva do diela, aby sa vysporiadal s neželanými hosťami, lenže jeden z prítomných zločincov mu uniká - Lex Luthor.  A spolu s ním aj dekonstruktor, tajná zbraň, ktorá by v Gothame dokázala navždy zmeniť rovnováhu síl! Zdá sa, že ani s pomocou Robina nebude Batman na zločineckú bandu Lexa Luthora a Jokera stačiť. Ale kvôli čomu sú tu Superhrdinovia? Pridajte sa k ťaženiu proti zlu a vrhnite sa spolu so Supermanom, Wonder Woman, držiteľom prsteňa Green Lantern a Ligou spravodlivých do akcie. Môžete tak zachrániť nevinných, oslobodiť Gotham a ešte si užiť zábavu. Vďaka prvému filmu Lego®: Batman objavíte zbrusu nové napínavé scény, ktoré ste vo videohre doteraz nemohli vidieť. A kto vie, možno sa trochu pobaví aj Batman.

Obrovský obchodný i divácky úspech Lego príbehu povzbudil tvorcov k nakrúteniu samostatného animovaného dobrodružstva vodcu celej skupiny – Lego Batmana. V Gothame sa chystajú veľké zmeny. Ak chce Batman zabrániť tomu, aby v meste prevzal moc Joker, ktorý samozrejme nemá v pláne nič dobré, musí prehodnotiť pohľad na svoju doteraz fungujúcu jednočlennú skupinu občianskej sebaobrany a snažiť sa spolupracovať i s ostatnými a možno, ale naozaj len možno – sa naučiť trochu uvoľniť a získať nadhľad...

Réžia:
Chris McKay
Scenár: Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Lorne Balfe

Animovaný, komédia, 104 min., U, USA, SD

Aktuálny program Kina Kultúra nájdete TU.
275ms