Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  
    
Pia1
Sob2
Ned3
Pon4
Uto5
Str6
Štv7
Pia8
Sob9
Ned10
Pon11
Uto12
Str13
Štv14
Pia15
Sob16
Ned17
Pon18
Uto19
Str20
Štv21
Pia22
Sob23
Ned24
Pon25
Uto26
Str27
Štv28
Pia29
Sob30

Akcie dnes

TLAČOVÁ SPRÁVA CVČ ELÁN: CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM

Bolo to vskutku ako v naozajstnej rozprávke. Deti sprevádzané svojimi rodičmi  sa v prekrásnej scenérii Čutkovskej doliny stretli s princom, Jankom Hraškom, princeznou Arabelou, lúpežníkom, indiánom, vodníkom...

Organizátori z ružomberského Centra voľného času vytýčili na rozprávkovej ceste spolu desať stanovíšť. Na každom museli deťúrence splniť predpísanú úlohu, za čo dostali do kartičky pečiatku a sladkosť. Tak napríklad lúpežník im nakázal preliezť strachovým tunelom, u Janka Hraška oddeľovali hrášok od fazule, rozkaz vodníka znel chytiť rybičku udičkou z bazéna naplneného vodou. Atmosférou rozprávkového sveta sa nadýchlo okolo tristo nadšených malých účastníkov.

Pedagogickým pracovníčkam centra na čele s Ing. Tatianou Juhásovou (autorkou projektu) pri príprave a realizácii zábavného dopoludnia, o ktorom všetci prítomní hovorili len v superlatívoch, podali pomocnú ruku  Mesto Ružomberok, ako spoluorganizátor, ďalej pedagógovia a žiaci Školy úžitkového výtvarníctva, ružomberskí skauti a basketbalistky z nášho MBK.

Mgr. Pavol Svrček
CVČ Elán Ružomberok
332ms