Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ružomberok Hľadať
 
 

Podujatia v Ružomberku a v okolí

SPOLUJAZDA /STUBER/

Typ akcie:
Kino Kultúra
Dátum:
14.7.2019
Do:
16.7.2019
Čas:
Nedeľa 14.7. o 19:00 hod., Pondelok 15. a utorok 16.7. o 19:30 hod.
Miesto:
Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné:
5,00€/4,00€
Popis:


Bacha na to, koho vezieš.

Stu je trochu neurotický vodič Uberu, ktorý chce za každú cenu čo najlepšie slúžiť svojim zákazníkom. Vic je drsný policajt, ktorý má v pláne chytiť nebezpečného zločinca. Keď sa ich cesty pretnú, začína sa šialená jazda, pri ktorej im bude neustále hroziť strata nielen zdravého rozumu, ale občas aj života.

Nesmelý vodič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) túži po päťhviezdičkových hodnoteniach od svojich zákazníkov a tak sa snaží urobiť všetko pre ich maximálne pohodlie a úplnú spokojnosť. Od milého úsmevu, nekonečnej trpezlivosti až po cukríky zadarmo. Ale keď mu do auta nastúpi nevrlý obrovský chlap s menom Vic (Dave Bautista), zistí, že úsmev a trpezlivosť na neho nie veľmi zaberajú. A cukríky už vôbec nie.

Z neotesaného pasažiera sa vykľuje tajný policajt, ktorý je práve po operácii očí, a tak nemôže šoférovať. Na cestu do akcie, na ktorej konci by malo byť zatknutie drogového dílera, si preto trošku netradične objedná práve Stuov Uber. Tým sa začína ich neuveriteľná bláznivá spolujazda, kedy sa neistý Stu postupne zapája do Vicovej policajnej akcie. Na začiatku mu nahrádza jeho neistý zrak, ale ako akcia naberá obrátky, preberá iniciatívu a stáva sa pre tento deň postrachom celého podsvetia. Päťhviezdičkové hodnotenie a úsmevy už veľmi nerieši. Ale možno bude Vic nakoniec patriť medzi jeho najspokojnejších zákazníkov a pomôže Stuovi vylepšiť jeho skóre.

Réžia: Michael Dowse
Scenár: Tripper Clancy
Kamera: Bobby Shore
Hudba: Joseph Trapanese
Hrajú: Kumail Nanjiani, Dave Bautista, Iko Uwais, Natalie Morales, Betty Gilpin, Jimmy Tatro, Mira Sorvino, Karen Gillan...

Akčný, komédia, 100 min., MP15+, USA, ST, 2D projekcia

Časy premietania:
Nedeľa 14.7. o 19:00 hod.
Pondelok 15.7. o 19:30 hod.
Utorok 16.7. o 19:30 hod.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

SPOLUJAZDA

ÚvodÚvodná stránka