Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ružomberok Hľadať
 
 

Celozávodná odstávka 2019 v Mondi SCP a.s. RužomberokVytlačiť
 

Mesto Ružomberok  bolo  informované od spoločnosti Mondi SCP a.s. o celozávodnej odstávke. Túto  informáciu  uvádzame v  znení ako nám  bola doručená.

 

Spoločnosť Mondi SCP a.s. informuje mesto Ružomberok o celozávodnej odstávke v Mondi SCP, ktorá sa uskutoční v dňoch 31.8. 2019 – 2.10. 2019.

Celozávodná odstávka  2019 sa využije na finalizáciu Projektu 2000. Okrem toho sa vykoná údržba a sanácia určených zariadení, ktoré odstraňujú nežiadúce látky v procese výroby buničiny a regenerácie chemikálií. Tieto práce je potrebné realizovať tak, aby systém odstraňovania zapáchajúcich látok pracoval riadne a bezpečne počas bežného roka. Keďže bude nevyhnutné systém na niektorých miestach otvoriť chceme vás upozorniť, že môže dôjsť k situáciám so zvýšeným zápachom. V súvislosti s odstávkou a nábehom našich kotlov môže byť zaznamenaný zvýšený hluk v okolí závodu. Chceme vás však ubezpečiť, že tieto situácie bude neustále monitorovať náš tím ekológov a situácia sa bude riešiť vždy okamžite na mieste


 
 
ÚvodÚvodná stránka