Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ružomberok Hľadať
 
 

Podujatia v Ružomberku a v okolí

DETSKÁ HRA /CHILD S PLAY/

Typ akcie:
Kino Kultúra
Dátum:
25.7.2019
Do:
27.7.2019
Čas:
19:30 hod.
Miesto:
Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné:
5,00€/4,00€
Popis:


Nie je iba hračka. Je to tvoj najlepší kamarát.

Fanúšikovia hororov už to vedia dlho. Na plátna kín sa vracia zlá vraždiaca bábika Chucky,  ikonická postava, filmová legenda a člen popkultúrnej Ligy majstrov, ktorú s ním hrá Terminátor, Rambo, Jason, Freddy Kruger, Darth Vader a ešte pár ďalších. K novému životu priviedli Chuckyho producenti veľmi úspešného hororu „To“, stvorili ho pre novú generáciu divákov v súčasnom kontexte všadeprítomných technológií a dali mu hlas Marka Hamilla.

Andy dostane na narodeniny úžasnú hračku, ktorá prekračuje všetky predstavy a fantázie. Najnovší výkrik technológií, funkciami a možnosťami „nabúchaná“ bábika, ktorá vie čokoľvek. Už to nie je iba hračka, je to ten najlepší kamarát. Je roztomilá ako obrázok a deťom prináša len nadšenie a šťastie. Andymu a jeho mamičke ale prinesie jeho nová bábika ešte niečo navyše... hrôzu, des a strach o život. Nikto totiž netuší, že táto bábika je zlá ako všetky peklá sveta, že dokáže zabíjať, že vraždí veľmi rada a navyše s vynaliezavosťou tých najväčších psychopatov. Andy aj jeho mama Chuckyho skutočnú podstatu čoskoro spoznajú, pomoci sa ale nedočkajú. Takejto pravde totiž nikto neverí. A ak uverí, tak neprežije, aby ju mohol potvrdiť. Ako napríklad sused, ktorého záhadne prešla vlastná kosačka na trávu... Dobrú noc, Andy.

Horor Detská hra má rovnaké ambície ako nedávno oživené ikony hororu, a to klaun Pennywise v To a úspešný návrat Jasona v jesennom hite Halloween.

Réžia: Lars Klevberg
Hrajú: Aubrey Plaza, Mark Hamill, Tim Matheson, Gabriel Bateman...

Horor, thriller, 88 min., MP15+, USA, ČT, 2D projekcia

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

DETSKÁ HRA

ÚvodÚvodná stránka