Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ružomberok Hľadať
 
 

Podujatia v Ružomberku a v okolí

MFK RUŽOMBEROK – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

Typ akcie:
Šport
Dátum:
6.10.2019
Do:
6.10.2019
Čas:
18:00 hod.
Miesto:
Futbalový štadión MFK Ružomberok
Vstupné:
5,00€ / 3,00€
Popis:


MFK Ružomberok vás pozýva na zápas 11. kola základnej časti futbalovej Fortuna ligy MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava.

V minulom ligovom kole futbalisti MFK Ružomberok vyhrali v Michalovciach 1:0.

Tabuľka Fortuna ligy:
1. ŠK Slovan Bratislava 25b
2. MŠK Žilina 23b
3. FC DAC 1904 Dunajská Streda 19b
4. FC Spartak Trnava 17b
5. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 15b
6. AS Trenčín 12b
7. MFK Ružomberok 12b
8. MFK Zemplín Michalovce 11b
9. ŠKF Sereď 11b
10. FK Senica 8b
11. FC Nitra 7b
12. FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 6b

Pre fanúšikov sme pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do piatku do 20:00 na sociálnej sieti Facebook TU, prípadne na sociálnej sieti Twitter TU. Na troch výhercov čakajú vstupenky podľa ich výberu.

Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 16:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA NA ZÁPAS SO SLOVANOM BRATISLAVA

Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 30. septembra 2019 prijala nasledovné opatrenia:

Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov, uzavretý!

Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.

Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión MFK Ružomberok pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

Bude vydaný zákaz státia na Vajanského ulici od Športovej ulice vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

Po skončení stretnutia nemôžu použiť domáci diváci na odchod, východ od Makovického ulice.

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

MFK RUŽOMBEROK – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

ÚvodÚvodná stránka