Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ružomberok Hľadať
 
 

Podujatia v Ružomberku a v okolí

POTULKY MESTOM: ÚSPEŠNÍ MLADÍ RUŽOMBERČANIA

Typ akcie:
Ostatné podujatia
Dátum:
31.10.2019
Do:
31.10.2019
Čas:
17:00 hod.
Miesto:
Café Bistro chez les Moustiques v Ružomberku (Námestie A. Hlinku)
Vstupné:
Vstup zdarma
Popis:


Mesto Ružomberok, Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Liptov a Informačné centrum Ružomberok vás pozývajú na besedu na tému Úspešní mladí Ružomberčania.

Každý človek chce byť úspešný, často sa tento výraz v dnešnej dobe spomína a zároveň si každý pod týmto pojmom predstaví niečo iné.

Je to ten, čo vlastní luxusné autá, lukratívne nehnuteľnosti a má priateľov na „správnych miestach", alebo ten čo má vzdelanie a intelekt, či je slávnym športovcom, umelcom,...?

Keby to tak bolo, každý by chcel zarábať veľa peňazí, vlastniť luxusné auto, dom, nikto by nechcel robiť manuálnu prácu. Ale čo to vlastne znamená byť úspešný? A aká je cesta k úspechu? Toto všetko rozoberieme s našimi hosťami na našich októbrových ,,Potulkách mestom".

Diskusia je súčasťou série besied a prehliadok Ružomberka s názvom Potulky mestom.

Moderátorka a sprievodkyňa: Miriam Považanová

Upozornenie: Na podujatí "Potulky mestom" budú vyhotovované fotografie a videozáznamy prevádzkovateľom "Mesto Ružomberok, Nám. A. Hlinku 1098/1, 034 01 Ružomberok, IČO 00315737" za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, youtube kanáli, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne v ďalších médiách.

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

POTULKY MESTOM: ÚSPEŠNÍ MLADÍ RUŽOMBERČANIA

ÚvodÚvodná stránka