Podujatia

MFK RUŽOMBEROK – ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ (Futbalový štadión MFK)

Ruzomberok - Podbrezova

Miesto konania: Futbalový štadión MFK Ružomberok

MFK Ružomberok vás pozýva na domáci zápas 7. kola nadstavbovej časti skupiny o titul futbalovej Niké ligy MFK Ružomberok – Železiarne Podbrezová.

V minulom ligovom kole futbalisti MFK Ružomberok remizovali v Dunajskej Strede 0:0.

6. Železiarne Podbrezová 34b

V domácom súboji chceme bodovať a správne sa naladiť na blížiace sa finále Slovnaft Cupu. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete vašou výbornou podporou z hľadiska.

Tešiť sa môžete na súťaž o klubové suveníry. Na začiatku polčasovej prestávky vyhodia mládežníci do hľadiska štyri loptičky a kto ich chytí, bude súťažiť v triafaní stredovej čiary loptou.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU.

Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v deň zápasu od 16:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu