Preskočiť na obsah
RSS odber: Správy mesta Ružomberok   |   Facebook   |   Prihlásenie  
     
Sob1
Ned2
Pon3
Uto4
Str5
Štv6
Pia7
Sob8
Ned9
Pon10
Uto11
Str12
Štv13
Pia14
Sob15
Ned16
Pon17
Uto18
Str19
Štv20
Pia21
Sob22
Ned23
Pon24
Uto25
Str26
Štv27
Pia28
Sob29
Ned30

Akcie dnes

SILNÉ REČI

SILNÉ REČI
Čas: 02. 05. 2017, 19:00 hod.
Miesto: Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné: 11,00€
Stand-up comedy Silné reči po prvýkrát v Ružomberku.

Účinkujú: Ján Gordulič, Jakub Gulík, Michael Szatmary, Simona

Silné reči: Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmimi rokmi podarilo opraviť a do ôsmej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým.

V Kine Kultúra Ružomberok vystúpia títo komici:

Ján Gordulič - Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi.

Jakub Gulík - Rodák z Dubnice nad Váhom, kde už vyrástlo mnoho športových hviezd, preto si Jakub povedal, že bude komik. Za čo sme radi, lebo keby sa rozhodol pre niečo iné, teraz by bol niekde v NHL, NBA, NFL, FBI, NBC... a vy by ste tak nemohli pocítiť jeho dokonalosť na pódiu.

Michael Szatmary - Vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca a muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a preto sa radšej venuje naplno humoru a dcére.

Simona - Rodáčka zo Žiliny, ktorá skôr ako objavila čaro standupu, pričuchla mestskému divadlu, hraniu, či réžii. Potom, čo v sebe objavila mrchu alias feministku sa objavila v ČSMT až napokon zakotvila v Silných Rečiach.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU
9795ms