Podujatia

FRAGILE & MÁRIA ČÍROVÁ (Kultúrny dom A. Hlinku)

Fragile

Miesto konania: Veľká dvorana Kultúrneho domu A. Hlinku v Ružomberku

Pozývame vás na spoločný koncert skupiny Fragile s Máriou Čírovou.

Každý koncert skupiny Fragile je oslavou ľudského hlasu, ale aj ukážkou toho, čo všetko je ním možné dokázať. Ich špeciálny koncert bude však okrem toho výnimočný aj spojením skupiny Fragile s Máriou Čírovou, s ktorou sa skupina Fragile ocitne v hudobnej spolupráci. Pripravte sa na večer plný nádherných piesní v originálnom prevedení špičkových interpretov, ktorých spojenie bude zážitkom pre fajnšmekrov. Svetové hity v a cappella úpravách skupiny Fragile, najväčšie hity Márie Čírovej, a predovšetkým ich spojenie je zárukou nezabudnuteľného večera v znamení hudobného luxusu.

Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina Fragile interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Hoci sa v ich repertoári nájdu aj skladby velikánov akými sú Bach či Chopin, ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Mária Čírová je speváčka, moderátorka a influencerka. Narodila sa v roku 1988 v Trnave. V novembri 2008 vydala svoj debutový album s názvom Búrka. V roku 2009 sa zapojila do národného kola súťaže Veľká cena Eurovízie 2009 so skladbou „Búrka“. Je držiteľkou ocenení Slávik Slovenska, Aurel a OTO.

Vstupné: 34,00€ / 32,00€ / 30,00€

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

ul. A. Bernoláka 1, Veľká dvorana Kultúrneho domu A. Hlinku v Ružomberku

Galéria