Podujatia

JA ZLODUCH 4 (Kino Kultúra)

Ja zloduch 4

Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia.

Miesto konania: Kino Kultúra v Ružomberku

Vo štvrtom pokračovaní série sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen Proti-zlodušskej ligy musí postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol a zároveň zvládnuť a ochrániť rozrastajúcu sa rodinu.

Čas sa nedá zastaviť a to platí aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel a namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora. Ten má oveľa radšej svoju mamku Lucy a svojho otca permanentne privádza do zúrivosti. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenia, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste. A pretože Liga proti zloduchom to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov, čo znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Na zvýšenie ich ochrany päť dobrovoľníkov z radov Mimoňov absolvuje špeciálny program. Vybavia ich superschopnosťami, aby mohli zasiahnuť v prípade ak sa Gruovo krytie odhalí.

Ambiciózny plán má samozrejme muchy gigantických rozmerov. Super Mimoni sú pochopiteľne supermagnetom na katastrofy všetkého druhu. A navyše v susednom dome býva tínedžerka, ktorá túži po kariére superzloducha, Grua okamžite spozná a prinúti ho stať sa jej mentorom. Nezabúdajme ani na pomstychtivého Maxima, ktorý čaká na svoju príležitosť.

Aj štvrtý diel série je hlavne groteska, ktorá skvele kombinuje gagy Mimoňov s rodinným dobrodružným príbehom, v ktorom dominujú Gru, Lucy, dievčatá a Gru Junior. Ten síce ešte nevie hovoriť, ale má nevídaný talent na nezbedníctvo.

Réžia: Chris Renaud
Scenár: Mike White, Ken Daurio
Hudba: Heitor Pereira
Hrajú (hlasy v slovenskom znení): Ján Galovič, Ján Koleník, Lenka Košická, Peter Šimun, Zuzana Fialova, Henrieta Jančišinová, Bianca Bucková, Thalia Král, Peter Makranský, Barbora Šidraňová

Animovaný, akčný, komédia, 94 min., MP7+, USA, SD, 2D projekcia

Termíny a časy premietania:
Utorok 25.6.2024 o 17:00 hod.
Streda 26.6.2024 o 17:00 hod.
Štvrtok 27.6.2024 o 17:45 hod.
Piatok 28.6.2024 o 17:45 hod.
Sobota 29.6.2024 o 15:00 a 17:15 hod.
Nedeľa 30.6.2024 o 15:00

UKÁŽKA Z FILMU TU

Vstupné: 7,00€ / 6,00€

Vstupenky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

ul. A. Bernoláka 1, Kino Kultúra v Ružomberku

Galéria