Podujatia

KNIŽNICA V KAVIARNI: KÝM VYCHLADNE KÁVA (Kaviareň Zrnko dobrej kávy)

Kniznica v kaviarni

Miesto konania: Kaviareň Zrnko dobrej kávy v Ružomberku

Mestská knižnica Ružomberok vás pozýva na stretnutie knižného klubu v kaviarni Zrnko, pri dobrej káve a čítaní knihy japonského autora Tošikazu Kawagučiho Kým vychladne káva.

Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru a započúvať sa do slov i hudby.

Moderuje a číta: Terézia Vorčáková
Hudobný hosť: Viktória Staňová

Čo by ste povedali na to, keby ste sa mohli vrátiť do minulosti, hoci len na malú chvíľu, kým vám vychladne káva? V jednej malej tokijskej kaviarni pomenovanej podľa známej neapolskej piesne Funiculi Funicula vraj takúto možnosť ponúkajú. Má to však háčik. Môžete sa stretnúť len s ľuďmi, ktorí kaviareň už niekedy navštívili. Nech urobíte čokoľvek, prítomnosť tým nezmeníte. Pri pobyte v minulosti sa nesmiete pohnúť z presne určeného miesta. Váš čas v minulosti sa začína zaliatím kávy a končí sa v okamihu, keď káva vychladne. A to sme zďaleka nevymenovali všetky zo zoznamu čudesných pravidiel…

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Budeme s nimi nakladať v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

Mariánska ul. 9, Kaviareň Zrnko dobrej kávy v Ružomberku

Galéria