Podujatia

MBK RUŽOMBEROK – SLÁVIA BANSKÁ BYSTRICA (Športová hala Koniareň)

Ruzomberok - Slavia

Miesto konania: Športová hala Koniareň v Ružomberku

Mestský basketbalový klub Ružomberok srdečne pozýva všetkých priaznivcov na štvrtý zápas semifinále play off basketbalovej extraligy žien MBK Ružomberok – Slávia Banská Bystrica.

V sobotnom domácom zápase vyhrali basketbalistky MBK Ružomberok 69:59. V treťom zápase, ktorý sa hral v Banskej Bystrici, prehrali naše basketbalistky 33:74. Stav na zápasy je 2:1 pre Banskú Bystricu. Séria sa hrá na tri víťazstvá.

Tento zápas môže byť rozhodujúci. V prípade, že Banská Bystrica vyhrá, postúpi do finále. Ak však naše basketbalistky zvíťazia, tak sa bude hrať rozhodujúce piate stretnutie v hale Štiavničky v Banskej Bystrici.

Zápas MBK Ružomberok – Slávia Banská Bystrica budú sprevádzať bezpečnostné opatrenia.

“Vyzývame verejnosť, aby počas stretnutia povbudzovali slušne, pretože akékoľvek vážnejšie disciplinárne prehrešky zo strany divákov môžu byť následne riešené kompetentnými aj formou nemalej pokuty, čím sa rozhodne uškodí nášmu klubu,” hovorí výkonný riaditeľ a manažér MBK Ružomberok Radoslav Popelka. Podľa jeho slov budú na bezpečnosť počas zápasov dohliadať nielen domáci usporiadatelia, ale aj posilnená bezpečnostná služba, prípadne mestská polícia.

Diváci by sa mali vyvarovať nešportového správania, pričom by všetci priaznivci v Koniarni mali brať do úvahy aj skutočnosť, že celý zápas je snímaný viacerými kamerami, vďaka čomu je možné aj po jeho skončení identifikovať prípadných vinníkov, ktorí prekročili hranice slušného povzbudzovania. Rovnako domáci tím posilní aj bezpečnosť hosťujúceho tímu, ktorý bude mať k dispozícii samostatný vchod do haly.

Vstupné: 4,00€

Vstupenky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

Galéria