Podujatia

MFK RUŽOMBEROK – ODEVA LIPANY (Futbalový štadión MFK)

Ruzomberok - Lipany

Miesto konania: Futbalový štadión MFK Ružomberok

MFK Ružomberok vás pozýva na odvetný zápas semifinále futbalového Slovnaft Cupu MFK Ružomberok – Odeva Lipany.

Prvý semifinálový duel naše mužstvo zvládlo, keď vďaka gólu Jana Hladíka a štyrom presným zásahom Štefana Gereca zvíťazilo v Lipanoch 5:0. Pred domácou odvetou sme preto veľmi blízko k piatej finálovej účasti v klubovej histórii. Napriek tomu nesmieme doma nič podceniť a skomplikovať si cestu za vytúženým cieľom. Veríme, že nám opäť k tomu pomôžete aj vy vašimi hlasivkami.

Cez polčasovú prestávku sme pre vás pripravili súťaž o veľmi zaujímavé ceny. Na začiatku prestávky vyhodia mládežníci do hľadiska štyri loptičky a kto ich chytí, bude súťažiť v kopaní jedenástok brankárovi nášho A mužstva. Víťaz dostane mobil Motorola a ostatní súťažiaci balíčky od nášho partnera spoločnosti Tauris.

Na pohárový duel bude jednotná cena vstupného 6,00€ a platia aj permanentné vstupenky z aktuálneho ročníka Niké ligy. Voľný vstup majú držitelia preukazu ZŤP, Janského plakety, deti do 10 rokov a členovia OZ Ružomberčan. Návštevníci štadióna s nárokom na bezplatný vstup si taktiež musia v pokladni vyzdvihnúť vstupenku v nulovej hodnote, nakoľko všetky miesta sú na sedenie.

Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v deň zápasu od 13:30 do šesťdesiatej minúty zápasu.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

Galéria