Podujatia

MFK RUŽOMBEROK – TOBOL KOSTANAY (Futbalový štadión MFK)

Ruzomberok - Kostanay

MFK Ružomberok vás pozýva na prvý zápas prvého predkola futbalovej Európskej ligy MFK Ružomberok – Tobol Kostanay.

Miesto konania: Futbalový štadión MFK Ružomberok

Víťaz dvojzápasu bude pokračovať v druhom predkole Európskej ligy, na zdolaný tím čaká druhé predkolo Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Začíname na našom štadióne a preto je potrebné, aby sme si pred odvetou, ktorá sa odohrá o týždeň neskôr v Kazachstane, vypracovali čo najlepšiu východiskovú pozíciu. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy vašimi hlasivkami.

Pred stretnutím sa deti aj dospelí môžu tešiť na viaceré zábavné aktivity v spolupráci s našim generálnym partnerom Niké, vrátane maľovania na tvár a rôznych súťaží prevažne vo futbalových zručnostiach.

Počas polčasovej prestávky sme pre vás pripravili súťaž o atraktívne ceny od našich partnerov. Taktiež si vo fanshopoch na obidvoch tribúnach budete môcť kúpiť pamätný šál z tohto súboja.

Vstupné: 12,00€ (deti do 12 rokov 7,00€).

Vstupenky sa dajú kúpiť online v sieti Ticketportal. Predaj bude prebiehať do úvodného hvizdu domáceho duelu.

Každý, kto si zakúpi vstupenku na domáci súbojom s FC Tobol Kostanaj, bude mať prednostné právo na zakúpenie vstupenky na nasledujúci domáci zápas nášho klubu v pohárovej Európe, ktorý odohráme v prípade postupu s tureckým Trabzonsporom a v prípade vypadnutia so švajčiarskym FC St. Gallen 1879.

Na základe početných dopytov sa MFK Ružomberok rozhodol mimoriadne otvoriť pokladne s možnosťou predaja lístkov aj priamo pred zápasom. Predaj v pokladniach bude spustený hodinu a pol pred zápasom s limitovaným množstvom vstupeniek. Klub preto žiada, aby každý, kto má možnosť, využil nákup lístkov online prostredníctvom Ticketportálu.

Srdečne Vás pozývame.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu

Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok

Informácie

Galéria