Aktuality

MFK Ružomberok sa v prvom predkole Európskej ligy stretne s kazachstanským Tobolom Kostanay

RK-Tobol_leto2024_predaj

MFK Ružomberok pozýva na prvý zápas prvého predkola futbalovej Európskej ligy MFK Ružomberok – Tobol Kostanay (Kazachstan). Turnaj sa uskutoční vo štvrtok 11. júla o 19.00 hod. na Futbalovom štadióne v Ružomberku. Víťaz dvojzápasu bude pokračovať v druhom predkole Európskej ligy, na zdolaný tím čaká druhé predkolo Európskej konferenčnej ligy UEFA. Začíname na našom štadióne a preto je potrebné, aby sme si pred odvetou, ktorá sa odohrá o týždeň neskôr v Kazachstane, vypracovali čo najlepšiu východiskovú pozíciu. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy vašimi hlasivkami.

Pred stretnutím sa deti aj dospelí môžu tešiť na viaceré zábavné aktivity v spolupráci s generálnym partnerom Niké, vrátane maľovania na tvár a rôznych súťaží prevažne vo futbalových zručnostiach. Počas polčasovej prestávky MFK Ružomberok pripravil súťaž o atraktívne ceny od našich partnerov. Taktiež si vo fanshopoch na obidvoch tribúnach budete môcť kúpiť pamätný šál z tohto súboja.

Vstupenky (vstupné: 12,00€ (deti do 12 rokov 7,00€) sa dajú kúpiť len online v sieti Ticketportal. Predaj bude prebiehať bude do úvodného hvizdu domáceho duelu. Každý, kto si zakúpi vstupenku na domáci súbojom s FC Tobol Kostanaj, bude mať prednostné právo na zakúpenie vstupenky na nasledujúci domáci zápas nášho klubu v pohárovej Európe, ktorý odohráme v prípade postupu s tureckým Trabzonsporom a v prípade vypadnutia so švajčiarskym FC St. Gallen 1879.

Aktualizácia, 10.7.: Na základe  početných dopytov sa MFK Ružomberok rozhodol mimoriadne otvoriť pokladne s možnosťou predaja lístkov pred zápasom MFK Ružomberok – FC Tobol Kostanaj, ktorý začne 11. júla o 19.00 hod. na futbalovom štadióne. Predaj v pokladniach bude spustený hodinu a pol pred zápasom s limitovaným množstvom vstupeniek. Klub preto žiada, aby každý, kto má možnosť, využil nákup lístkov online prostredníctvom Ticketportálu.

Pre viac informácií naďalej sledujte web MFK Ružomberok a oficiálne profily na sociálnych sieťach.

Snímky: MFK Ružomberok

Galéria