Aktuality

Občania sa môžu stretnúť s primátorom

IMG_1461

Kancelária primátora mesta Ružomberok bude organizovať pravidelné stretávania s občanmi. Obyvatelia mesta, ktorí majú záujem sa stretnúť s primátorom mesta Ľubomírom Kubáňom môžu od utorka 24. januára 2023 využiť na stránke mesta elektronický rezervačný systém a vopred sa prihlásiť na konkrétny termín.

„V záujme zlepšenia komunikácie a vzťahov s verejnosťou som vo svojom pracovnom programe vytvoril priestor na pravidelné stretnutia s občanmi. Každý má možnosť prihlásiť sa ku mne na osobné stretnutie na mestskom úrade, kde občania môžu prejednať témy, ktoré ich zaujímajú,“ vysvetlil primátor mesta Ľubomír Kubáň.

Pripomienky a podnety od občanov prijíma úrad denne, no chýbala platforma, kde môžu občania hovoriť o problémoch v meste medzi štyrmi očami. Na stretnutiach bude priestor na vypočutie si názorov, pripomienok občanov k práci úradu i fungovaniu mesta.

Prihlasovať sa na stretnutia môžu občania na stránke mesta v sekcii “Samospráva/Primátor mesta” alebo prostredníctvom priameho odkazu na rezervačný systém: https://www.ruzomberok.sk/rezervacia-navstevy-1.html

Termíny stretnutí s občanmi budú aktualizované. Najbližšie sa budú konať 7. februára od 12.30 do 15.00 hod. a 14. februára od 9.30 do 11.30 hod. Systém ponúka polhodinové časové okná. Každý záujemca môže v konkrétnom dni využiť len jedno polhodinové časové okno na uskutočnenie stretnutia.