Aktuality

Pozvánka na stretnutie s občanmi k novej parkovacej politike v lokalite pri Ústrednej vojenskej nemocnici

IMG_0011

Mesto Ružomberok sa pripravuje na novú parkovaciu politiku. Jej zmyslom je zlepšenie dostupnosti parkovania pre rezidentov v mieste ich bydliska na základe vydanej rezidentskej parkovacej karty ku konkrétnemu evidenčnému číslu vozidla. Príprava v nasledujúce týždne vstupuje do finálnej fázy a vyvrcholiť by mala prijatím nových pravidiel parkovania na rokovaní Mestského zastupiteľstva v Ružomberku na konci júna. Po novom by mali Ružomberčania parkovať od septembra.  

S cieľom predstaviť a vysvetliť zmeny v novej parkovacej politike uskutoční mesto Ružomberok pracovné stretnutie s obyvateľmi dotknutej oblasti – pri Ústrednej vojenskej nemocnici SNP – fakultnej nemocnici v Ružomberku(Ulice gen. Miloša Vesela, Poľná, Sv. Anny a Štiavnická). Konať sa bude v utorok 11. júna o 16.00 hod. vo Veľkej zasadačke Mestského úradu v Ružomberok. Predpokladané trvanie je cca. 1,5 hod.

V prípade, že bývate v dotknutej oblasti, ste na stretnutie pozvaní. Okrem uvedeného stretnutia, bude mesto organizovať prezentáciu pre širokú verejnosť (verejný hovor) aj dňa 20. júna o 16.00 hod. v Kine Kultúra v Ružomberku.  

Galéria